Teknik Alt Yapı

Konsolosluk Tercüme Dil Çeviri Bürosu Konya Yabanc-Teknik Alt Yapı
Teknik Altyapımız

Teknolojinin kaydettiği tüm gelişmeleri takip ediyor, son çıkan sistem ve programlarla çeviri işlem ve süreçlerini yürütüyoruz. Ayrıca müşterilerimizin çalışmamızı isteyebileceği farklı programları da kullanarak taleplere esneklik gösteriyoruz.
 
Dijital Yedekleme
 
Müşterilerimizin bilgi ve verilerine önem veriyor, gerçekleştirmiş olduğumuz çevirileri silmeden güvenli bir şekilde saklıyoruz. Bilgiler 1 bilgisayar ve ayrı bir hard diskte olmak üzere 2 farklı noktada saklanmaktadır. Daha ileriki zamanlarda mevcut çevirilere ihtiyaç duyulması halinde tekrar ulaşabiliyorsunuz.
 
 
Kullandığımız programlardan bazıları;
 
Trados 7
Microsoft Office 2003
Microsoft Office 2007
Microsoft Office 2010
Adobe Reader 8.0
Adobe Reader 9.0
ABBYY FineReader 7.0
AnyCount 7.0
Corel Draw
Cute Pdf
Çevirilerinizi hem word ortamında, talep ederseniz hem de Cute Pdf ile pdf formatına     çevirerek teslim ediyoruz.
XML
Teamviewer 6
FaxTalk Communicator
8 mb.yüksek hız internet
Voice Over IP
Opsiyonlu Programlar
-Adobe Photoshop
-Autocad 2007
-Freehand
-Corel Draw

Bağlı Kategoriler

Çeviri Örnekleri

Tanıtım Videosu

Hakkımızda Kısaca;

Konsolosluk Tercüme tamamı noter yeminli mütercimlerden oluşmuş uzman ve tecrübeli bir kurumdur. Yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmak amacıyla mesleğinde profesyonel ve disiplinli çevirmenler ile çalışır. Tercümeyi zamanında ve formatına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmek temel prensibimizdir. Başta, hukuki, ticari, bilimsel, tıbbi ve teknik olmak üzere birçok alanda kaliteli ve zamanında hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra, yurtdışından emekli olmuş vatandaşlarımızın işlemlerini yapıp bu işlemleri takip ediyoruz. Tam donanımlı bilgisayarlarımız ve Internet ağı aracılığıyla her türlü yanıtı kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde verebiliyor ve sizin için yurt dışındaki her türlü bağlantıyı kısa sürede kurabiliyoruz.

Konsolosluk Tercüme Bürosu olarak “TERCÜME BİZİM İŞİMİZ” sloganıyla daima hizmetinizdeyiz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçme konusunda tereddüt etmeyin.

Neden Konsolosluk Tercüme?

img

KONSOLOSLUK TERCÜME BÜROSU Ümmü Gülsüm Durak tarafından Konya’da kuruldu.

img

MİSYONUMUZ: Uluslar arası standartlarda en profesyonel ve kaliteli çeviri hizmeti sunmak ? Müşterilerimize her dilde profesyonel ve kaliteli çeviri imkânı sağlamak ? Standart fiyatlara daima sadık kalmak

img

VİZYONUMUZ: Kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir iş çıkarmak ? Genç, dinamik ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmak ? İşinizi kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu her türlü aracı kullanmak