Online Tercüme

Konsolosluk Tercüme Dil Çeviri Bürosu Konya Yabanc-Online Tercüme Online Tercüme
Konsolosluk Tercüme çevrim içi fiyat vererek, internet üzerinden türkçe ingilizce, ingilizce türkçe başta olmak üzere tüm diğer ticari dillerde online tercüme hizmeti veren tercüme bürosudur. Pratik ve basittir. Tercüme edilmesini istediğiniz belge için fiyat ve süre istemi gönderdiğiniz anda tercüme teklifini 10 dakikadan daha az zamanda size ulaştıran online sistemdir. Teklifiniz sırasında teslimat şeklini(online, kargo, posta...) belirleyebilir ve özel notlarınızı ekleyebilirsiniz.
Kaliteli ve uygundur.
Tercüme edilen belgeler, başka bir tercüman tarafından incelenir, redakte edilir yani hali hazırda çevrilmiş bir metin üzerinde gerekli düzeltmeleri yapılır, önceden yapılmış bir çevirinin/tercümenin imla, gramer ve terminolojisinin kurallara uygunluğu incelenir ve hatalar düzeltilip, kontrol edilerek gönderilir.
Hızlı ve seridir.
Hızlı tercüme ve hızlı teslimatı garantı eden sistemimiz sayesinde bu işlemler hizmet verdiğimiz Online Tercüme hizmeti sayesinde çabucak halledilir. Tercümanlarımız ile online olarak sürekli iletişimde bulunduğumuz için ulaşamama gibi sorun yaşanamamakta ve taahhüt edilen süre dolmadan çevirinizi, yeminli ise yeminli kaşeli şekilde, noterli ise noter tasdikli şekilde e-posta adresinize taratıp veya verdiğiniz adres doğrultusunda kargo veya kurye ile size teslim ediyoruz. Diyelim saat geç oldu… tercüme bürolarının mesaisi bitti, elinizde 100 sayfa gibi yoğunlukta metin veya belge var. Bu durumda mesaisi bitmeyen, geceleri de hizmet sağlayan, hafta sonu tatil günleri de hizmet veren ve istediğiniz şehir veya ülkeden 24 saat ulaşabileceğiniz Online Tercüme bürosu var, telefonunuzu elinize alıp veya eposta ile hemen bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz. Online Tercüme sistemi sayesinde yoğun olan işlerinizi birkaç tercümana paylaştırarak verilen sürede hazırlayabilmekteyiz.
Ucuz ve Avantajlıdır.
İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça başta olmak üzere bütün dillerde piyasa ortalamasının altında fiyat ile kaliteli online tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Online hizmetmiz sayesinde indirimli fiyatlardan yararlanabileceksiniz.
Esnektir.
Ödemeleri alışverişte en etkin ve güvenilir tahsilat yöntemleri olan banka havalesi, eft veya posta çeki ile yapmanızı sağlayan e-pay veya e-ödeme sistemlerine sahibiz. Çok yakınınızdadır ve internetin bulunduğu heryerdedir. Hiç bir yazışma veya telefon görüşmesi yapmadan, sadece ofisinizdeki veya evinizdeki bilgisayarınızdan, bu işlemleri kendi başınıza yapabileceksiniz. Online Tercüme hizmetimiz doğrultusunda zaman tasarrufu sağlayan ve dünyayı adeta bir küçük köy haline getiren mekandan bağımsız sayısız iletişim seçenekleri ile her zaman ulaşabileceksiniz.

Bağlı Kategoriler

Çeviri Örnekleri

Tanıtım Videosu

Hakkımızda Kısaca;

Konsolosluk Tercüme tamamı noter yeminli mütercimlerden oluşmuş uzman ve tecrübeli bir kurumdur. Yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmak amacıyla mesleğinde profesyonel ve disiplinli çevirmenler ile çalışır. Tercümeyi zamanında ve formatına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmek temel prensibimizdir. Başta, hukuki, ticari, bilimsel, tıbbi ve teknik olmak üzere birçok alanda kaliteli ve zamanında hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra, yurtdışından emekli olmuş vatandaşlarımızın işlemlerini yapıp bu işlemleri takip ediyoruz. Tam donanımlı bilgisayarlarımız ve Internet ağı aracılığıyla her türlü yanıtı kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde verebiliyor ve sizin için yurt dışındaki her türlü bağlantıyı kısa sürede kurabiliyoruz.

Konsolosluk Tercüme Bürosu olarak “TERCÜME BİZİM İŞİMİZ” sloganıyla daima hizmetinizdeyiz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçme konusunda tereddüt etmeyin.

Neden Konsolosluk Tercüme?

img

KONSOLOSLUK TERCÜME BÜROSU Ümmü Gülsüm Durak tarafından Konya’da kuruldu.

img

MİSYONUMUZ: Uluslar arası standartlarda en profesyonel ve kaliteli çeviri hizmeti sunmak ? Müşterilerimize her dilde profesyonel ve kaliteli çeviri imkânı sağlamak ? Standart fiyatlara daima sadık kalmak

img

VİZYONUMUZ: Kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir iş çıkarmak ? Genç, dinamik ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmak ? İşinizi kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu her türlü aracı kullanmak