Sözlü Çeviriler

Konsolosluk Tercüme Dil Çeviri Bürosu Konya Yabanc-Sözlü Çeviriler Konsolosluk Tercüme sözlü tercüme konusunda her ihtiyacınızda sizinle beraberdir.
Uzman sözlü tercüman kadrosuyla 100' e yakın dilde ihtiyacınızı karşılar.

Sözlü tercüme kapsamında verdiğimiz hizmetler;

-Hava alanından misafir karşılama
-Yemekli Toplantılar
-Fabrika Ziyareti
-Otelde Görüşme
-İş Gezisi esnasında tercumanlık
-Yabancı hastaya refakat
- Basın toplantıları
-Yurtdışı telefon görüşmesi
-Yurtdışını arama
-Her türlü sözlü / ardıl tercüme desteği

Simultane Tercüme
Konsolosluk Tercüme, uluslar arası toplantı, iş görüşmesi ve panellerde talep ettiğiniz simültane tercüman sağlayarak dil ihtiyacınızı karşılar, siz de kendi işinize odaklanmış olacaksınız.
Simulaten tercüme için tercüman haricinde ekipman da sağlamamızı istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ekipman şirketinden teklif alarak şirketinize kolaylık sağlar.

-Uluslar arası konferanslar
-Paneller
-Seminerler
-Oturumlar
-İş görüşmeleri
-Toplantılar
-Forumlar
ve diğer organizasyonlarda simultane tercüman ekibiyle hep yanınızdayız

Simultane tercüme kapsamında sağlanan hizmetler:

-20 dilde Simultane Tercüman
-Simultane Tercüme ekipmanı
-Tercüman Kabini
-Dinleyici Kulaklıkları


Simultane Tercüme Fiyatları için lütfen bizimle temasa geçin


Bağlı Kategoriler

Çeviri Örnekleri

Tanıtım Videosu

Hakkımızda Kısaca;

Konsolosluk Tercüme tamamı noter yeminli mütercimlerden oluşmuş uzman ve tecrübeli bir kurumdur. Yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmak amacıyla mesleğinde profesyonel ve disiplinli çevirmenler ile çalışır. Tercümeyi zamanında ve formatına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmek temel prensibimizdir. Başta, hukuki, ticari, bilimsel, tıbbi ve teknik olmak üzere birçok alanda kaliteli ve zamanında hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra, yurtdışından emekli olmuş vatandaşlarımızın işlemlerini yapıp bu işlemleri takip ediyoruz. Tam donanımlı bilgisayarlarımız ve Internet ağı aracılığıyla her türlü yanıtı kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde verebiliyor ve sizin için yurt dışındaki her türlü bağlantıyı kısa sürede kurabiliyoruz.

Konsolosluk Tercüme Bürosu olarak “TERCÜME BİZİM İŞİMİZ” sloganıyla daima hizmetinizdeyiz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçme konusunda tereddüt etmeyin.

Neden Konsolosluk Tercüme?

img

KONSOLOSLUK TERCÜME BÜROSU Ümmü Gülsüm Durak tarafından Konya’da kuruldu.

img

MİSYONUMUZ: Uluslar arası standartlarda en profesyonel ve kaliteli çeviri hizmeti sunmak ? Müşterilerimize her dilde profesyonel ve kaliteli çeviri imkânı sağlamak ? Standart fiyatlara daima sadık kalmak

img

VİZYONUMUZ: Kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir iş çıkarmak ? Genç, dinamik ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmak ? İşinizi kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu her türlü aracı kullanmak