Eğlence - Yaşam - Fuar

Konsolosluk Tercüme Dil Çeviri Bürosu Konya Yabanc-Eğlence - Yaşam - Fuar Fuar Organizasyonları,
Düğün Organizasyonu,
Açılış,
Kokteyl,
Ödül töreni ve Promosyon Ürünleri,
Panel kampanyaları,
Alışveriş Merkezi,
Market,
Promosyon,
Kongre,
Seminer,
Bayi toplantıları,
Fuarlar
ve başka alanlarda göndereceğiniz broşür, tanıtım yazısı, katalog, anket, kartvizit gibi çevirilerin teminini kaliteli ve güvenli şekilde karşılıyor ayrıca yurtdışından gelen yabancı misafirler ve turistler ile yapacağınız fikir alışverişi, iş görüşmesi, seminer konuşması gibi sözlü çevirilerde de kaliteli tercümanlarımızı hizmetnize seferber ediyoruz.

Bağlı Kategoriler

Çeviri Örnekleri

Tanıtım Videosu

Hakkımızda Kısaca;

Konsolosluk Tercüme tamamı noter yeminli mütercimlerden oluşmuş uzman ve tecrübeli bir kurumdur. Yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmak amacıyla mesleğinde profesyonel ve disiplinli çevirmenler ile çalışır. Tercümeyi zamanında ve formatına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmek temel prensibimizdir. Başta, hukuki, ticari, bilimsel, tıbbi ve teknik olmak üzere birçok alanda kaliteli ve zamanında hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra, yurtdışından emekli olmuş vatandaşlarımızın işlemlerini yapıp bu işlemleri takip ediyoruz. Tam donanımlı bilgisayarlarımız ve Internet ağı aracılığıyla her türlü yanıtı kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde verebiliyor ve sizin için yurt dışındaki her türlü bağlantıyı kısa sürede kurabiliyoruz.

Konsolosluk Tercüme Bürosu olarak “TERCÜME BİZİM İŞİMİZ” sloganıyla daima hizmetinizdeyiz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçme konusunda tereddüt etmeyin.

Neden Konsolosluk Tercüme?

img

KONSOLOSLUK TERCÜME BÜROSU Ümmü Gülsüm Durak tarafından Konya’da kuruldu.

img

MİSYONUMUZ: Uluslar arası standartlarda en profesyonel ve kaliteli çeviri hizmeti sunmak ? Müşterilerimize her dilde profesyonel ve kaliteli çeviri imkânı sağlamak ? Standart fiyatlara daima sadık kalmak

img

VİZYONUMUZ: Kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir iş çıkarmak ? Genç, dinamik ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmak ? İşinizi kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu her türlü aracı kullanmak