Seyahat Sigortası

Konsolosluk Tercüme Dil Çeviri Bürosu Konya Yabanc-Seyahat Sigortası Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı tatillerinizde ya da seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık problemlerini teminat altına alır.
Seyahat edilecek ülkeye göre değişmekle birlikte, vize başvurusunda da talep edilen “Vize Sigortası” olarak da bilinen sigortadır. Online olarak satın alıp, vize başvurularında yazıcıdan aldığın poliçe çıktısını kullanabilirsin.
Tüm Schengen ülkelerine yapılan seyahatlerde yurtdışı seyahat sigortaları zorunludur. Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, İsveç, İzlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Norveç, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya ve Yunanistan ülkelerine seyahat edecek olan kişilerin, yurtdışı seyahat sağlık sigortası yaptırması zorunludur.
Satın alacağın yurtdışı seyahat sigortası ile hem vize alabilmenin ön koşulunu sağlamış olur, hem de yolculuğun esnasında karşılaşabileceğin risklere karşı önlem almış olursun.
Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, Medikal bilgi / Organizasyon, Sigortalının tıbbi nedenlerle seyahatte olduğu yabancı ülkeden nakli veya geri dönüş seyahati, Sigortalının vefatı halinde cenazenin nakli, Acil mesajların iletilmesi teminatlarını içerir.
Schengen Ülkeleri ve Tüm Dünya için 30.000 Euro teminat sağlar.
Poliçeni haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak düzenleyebilirsin. Sık seyahat ediyorsan, poliçeni yıllık olarak yaptırabilir, bu poliçeyi farklı vize başvurularında da kullanabilirsin.
Poliçeler peşin olarak düzenlenir, taksit uygulanmaz.
Bu sigorta en fazla birbirini izleyen 92 gün süren seyahatler için geçerlidir. TC sınırları içerisine giriş yapılmadan 92 günü aşan seyahatlerde teminatlar geçersiz olur.

Çeviri Örnekleri

Tanıtım Videosu

Hakkımızda Kısaca;

Konsolosluk Tercüme tamamı noter yeminli mütercimlerden oluşmuş uzman ve tecrübeli bir kurumdur. Yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmak amacıyla mesleğinde profesyonel ve disiplinli çevirmenler ile çalışır. Tercümeyi zamanında ve formatına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmek temel prensibimizdir. Başta, hukuki, ticari, bilimsel, tıbbi ve teknik olmak üzere birçok alanda kaliteli ve zamanında hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra, yurtdışından emekli olmuş vatandaşlarımızın işlemlerini yapıp bu işlemleri takip ediyoruz. Tam donanımlı bilgisayarlarımız ve Internet ağı aracılığıyla her türlü yanıtı kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde verebiliyor ve sizin için yurt dışındaki her türlü bağlantıyı kısa sürede kurabiliyoruz.

Konsolosluk Tercüme Bürosu olarak “TERCÜME BİZİM İŞİMİZ” sloganıyla daima hizmetinizdeyiz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçme konusunda tereddüt etmeyin.

Neden Konsolosluk Tercüme?

img

KONSOLOSLUK TERCÜME BÜROSU Ümmü Gülsüm Durak tarafından Konya’da kuruldu.

img

MİSYONUMUZ: Uluslar arası standartlarda en profesyonel ve kaliteli çeviri hizmeti sunmak ? Müşterilerimize her dilde profesyonel ve kaliteli çeviri imkânı sağlamak ? Standart fiyatlara daima sadık kalmak

img

VİZYONUMUZ: Kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir iş çıkarmak ? Genç, dinamik ve alanında uzman tercümanlar ile çalışmak ? İşinizi kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu her türlü aracı kullanmak